“Turyści na tor” – szkolenie i Wielki Motocyklowy Piknik na Slovakiaring 4-5 lipca 2018

Takiego eventu jeszcze nie było! Jeździjmy bezpiecznie, jeździjmy świadomie!

Już 4-5 lipca 2018 zapraszamy na Wielki Motocyklowy Piknik przy muzyce, koncercie, dobrej zabawie i grillu. Można zabrać rodzinę, najbliższych i znajomych by bawili się razem z Wami lub kibicowali. Imprezie towarzyszyć będzie pakiet szkoleń takich jak: kurs pierwszej pomocy, technika jazdy i bezpieczeństwo na drodze, szkolenie “motocyklista miejski”, technika obsługi motocykla. Podczas tych dwóch dni nauczycie się prawidłowego kierowania motocyklem, reagowania w różnych sytuacjach zagrożenia oraz sprawnego manewrowania na wąskiej ulicy. Szkolenia będą prowadzone pod okiem doświadczonych instruktorów, m.in. przez profesjonalistów takich jak Mistrzów Polski Pawła i Marka Szkopek, szkoleniowców z Gymkhany, szkoły jazdy KURSANT z Wrocławia. Główną atrakcją będą treningi na torze Slovakiaring, które zostaną podzielone na cztery grupy – każdy rodzaj motocykla, amator rozpoczynający przygodę z motocyklami czy zawodnik sportowy, znajdzie w nich swoje miejsce. Mamy grupę tylko dla motocykli turystycznych, osobną grupę dla Pań oraz dwie sportowe. Wszystko po to aby bezpiecznie trenować w swojej kategorii. Na placu nie zabraknie strefy naszych Parterów tj. Honda Motocykle, Świata Motocykli, SHOEI, SHIMA, Womet-Tech, KURSANT, Legato Motocykle. Przygotują oni dla Was liczne atrakcje, możliwości testowania produktów, treningi oraz konkursy i zadania. Główną ideą eventu jest zwiększenie Waszego bezpieczeństwa poprzez naukę w atmosferze dobre zabawy! Zapraszamy na WMP na Slovakiaring!

 

Weź udział w konkursie na najlepsze hasło reklamowe promujące  amatorskie sporty motocyklowe. Pokażmy, że tory są nie tylko dla zawodowców, sportowców. Nie służą tylko do ścigania i poprawiania czasów okrążeń. Są dla każdego kto kocha motocykle i chce doskonalić swoje umiejętności jazdy. Niezależnie czy jeździsz sportowym motocyklem, dużym turystykiem czy choperem. Duży tor jest idealnym i bezpiecznym miejscem do nauki nawyków w sytuacjach „ekstremalnych”. Jeden dzień treningów zapewnia nie tylko niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę, ale również wyjedziecie bogatsi o wiedzę i doświadczenie. Przełoży się to bezpośrednio Wasze bezpieczeństwo na drogach publicznych. Jeździjmy świadomie, jeździjmy bezpiecznie.

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje co robić, aby wziąć udział w konkursie i zawalczyć o nagrodę główną!

 

 

SZKOLENIE GRUPA TURYSTYCZNA:

http://motorraid.pl/szkolenie-slovakiaring-4-5-lipca-2018/

Szczegóły szkolenia znajdziecie pod powyższym linkiem.

 

 

***

ZADANIE KONKURSOWE

1. Wymyśl hasło promujące wyjazdy szkoleniowe MotoRRaid i MotoTravels.pl. Hasło może składać się maksymalnie z jednego zdania. Przykład hasła promującego – “Jeździjmy bezpiecznie, jeździjmy świadomie.”

2. Udostępnij na swoim profilu na facebook wydarzenie konkursowe

 

UWAGA: każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno hasło konkursowe!

 

 

***

FORMULARZ KONKURSOWY

Zgłoszenia muszą być wysłane poprzez nasz formularz konkursowy.

 

mini_formularz4rwef

 

***

NAGRODY

Nagroda główna: Szkolenie dla motocykli turystycznych na torze Slovakiaring 4-5 lipca 2018 o wartości 850 zł!

Nagroda za uczestnictwo: -100zł dla każdego uczestnika konkursu na Szkolenie Slovakiaring dla motocykli turystycznych!

 

 

***

HARMONOGRAM KONKURSU

Konkurs ma na celu wyłonienie hasła reklamowego promującego wyjazdy na tory wśród grupy motocyklistów turystycznych. Konkurs przeprowadzony będzie w trzech etapach:

a) etap I: od dnia 19.05.2018r. od godziny 00:01 do dnia 26.05.2018r. do godziny 23:59 – nadsyłanie zgłoszeń przez uczestników Konkursu

b) etap II: od dnia 27.05.2018r do dnia 28.05.2018r. –prace jury: zebranie wyników Konkursu, wyłonienie jego zwycięzców i najlepszego hasła

c) etap III: dnia 30.05.2018r. – ogłoszenie wyników Konkursu!

 

 

Wybierzemy najbardziej kreatywne i ciekawe hasła! Wygrać każdy może!

  • Relacja z Portugalia – Algarve – Jerez (październik 2017)

    W dniach 08-15 października 2017 byliśmy w Portugalii i Hiszpanii. Zwiedziliśmy kawał kraju, liczniki wskazywały 2400km więcej niż w dniu wyjazdu, potrenowaliśmy na wspaniałym torze MotoGP Jerez, opaliliśmy się, najedliśmy i zgubiliśmy dokumenty 🙂 Działo się na prawdę sporo … z co dokładnie? Poczytajcie … klik w obrazek i jesteście w naszej bajce 🙂 Miłego….

  • Treningi Autodrom Most 30-31 lipca 2018

    Sprzedanych miejsc: 80% Termin: 30-31 lipca 2018 – sesja 2 dniowa   Autodrom MOST Zapraszamy do wspólnego wyjazdu i wzięcia udziału w treningach na obiekcie, na którym odbywają się Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski – Autodrom Most. To miejsce nie pozostawiające obojętności. Ten tor albo się kocha albo nienawidzi. Bardzo techniczny już od pierwszego zakrętu. Duże prędkości,…

Choose a language

Check it out !!!

 

Marzec 2023
P W Ś C P S N
« Sie    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031