• Jak przebiega proces rezerwacji?

Rezerwacji można dokonać na dwa sposoby – wszystko w zależności od Twoich preferencji. Możesz skorzystać z naszego formularza – po wypełnieniu podstawowych informacji skontaktujemy się z Tobą i telefonicznie bądź mailowo ustalimy wszystkie szczegóły takie jak wybór pakietu, opcji wyjazdu z rodziną itp. Po drugie: możesz skontaktować się z nami i omówić wszystkie szczegóły wyjazdu, a my na podstawie Twoich  preferencji wybierzemy najlepszy dla Ciebie sposób na spędzenie wolnego czasu.

 • Kiedy należy wpłacić zaliczkę i w jakiej wysokości?

Po dokonaniu rezerwacji zaliczka powinna zostać przekazana na rachunek bankowy organizatora ING Bank Śląski S.A., w ciągu 24 godzin od rezerwacji. Wysokość zaliczki jest ustalana indywidualnie do każdego wyjazdu. Dopłata stanowiąca różnicę między ceną pakietu a przekazaną zaliczką powinna nastąpić w terminie najpóźniej 30 dni przed wyjazdem.

 • Czy muszę korzystać z gotowych pakietów?

Gotowe pakiety są tak skonstruowane, żeby dostarczyć maksimum przygody w zależności od Twoich oczekiwań, a nam pomagają utrzymać porządek organizacyjny, dzięki któremu każdy wyjazd będzie przebiegał bez żadnych zakłóceń. Jeśli jednak chciałbyś opracować swój własny plan podróży, daj nam znać. Jesteśmy bardzo elastyczni i na pewno wspólnie przygotujemy indywidualny plan.

 • Co muszę ze sobą zabrać na wyjazd?

Prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport. Z wyposażenia motocyklisty powinieneś zabrać kask, rękawice, odpowiednie buty, ewentualnie jeśli masz dodatkowe ochraniacze. Dzięki temu, że wszystkie te rzeczy będą przetransportowane ciężarówkami, to bez problemu będziesz mógł/mogła spakować wszystkie niezbędne przedmioty.

 • Czy muszę jeździć z pozostałymi uczestnikami wyjazdu?

Oczywiście nie, możesz wybrać swój własny program podróży  – jednak mamy nadzieję, że program wycieczki, jaki zaplanowaliśmy będzie dla Ciebie na tyle interesujący, że wybierzesz wspólne wyjazdy. Dodatkową atrakcją, którą chcemy zachęcić Cię do wspólnego podróżowania, będzie nasz zespół, który na pewno da Ci możliwość poznania fascynujących – być może –  nowych przyjaciół.

 • Na czym polega przewaga MOTORRAID? Przecież można samodzielnie zorganizować taki wyjazd.

Organizując samodzielny wyjazd, będziesz musiał/a podjąć wysiłek organizacyjny – znalezienia właściwej oferty biura podróży – często pokonać barierę językową (Hiszpanie na Wyspach – i nie tylko – niestety nie rozmawiają po angielsku). Organizując samodzielny wyjazd, z pewnością nie będziesz miał/a możliwości podróżowania w gronie motocyklowych pasjonatów. A to jest bezcenne! Można podjąć się organizacji takiego wyjazdu, ale trzeba liczyć się z wyższymi kosztami wycieczki w dowolnym biurze podróży. Po przeliczeniu wszystkich kosztów zobaczysz, że wyjazd z MOTORRAID naprawdę się opłaca!

 • Czy są jakieś koszty ukryte?

Dodatkowe koszty, z jakimi możesz się liczyć to: paliwo, napoje i drobne posiłki podczas tras, napiwki, bilety wstępu do muzeów i innych płatnych obiektów. Przy indywidualnych podróżach, doliczyć musisz autostrady oraz winiety.

 • Na czym polega wyjazd rodzinny i dlaczego warto go wybrać?

Zdajemy sobie sprawę, że pozostawienie rodziny na tydzień lub dłużej często powoduje niezadowolenie naszej drugiej połówki. Dlatego wybierając wyjazd rodzinny, możesz dać wiele radości sobie i Twoim najbliższym.

 • Czy w pokoju jest możliwość zamówienia łóżeczka dla dziecka?

Tak – oczywiście możemy zamówić dla Ciebie dodatkowe łóżeczko dla dziecka. W tej sytuacji prosimy o wcześniejszy kontakt.

 • Iluosobowe są pokoje w hotelach?

Standardowe pokoje są dwu lub trzyosobowe. Jeśli wybieracie się paczką przyjaciół, dajcie nam znać podczas rezerwacji. Zaplanujemy Wasz pobyt w hotelu tak, żebyście wszyscy razem mogli zająć te same pokoje.

 • Co w sytuacji rezygnacji z wyjazdu – jakimi kosztami mogę zostać obciążony/a?

Koszty rezygnacji uzależnione są od momentu jej zgłoszenia do organizatora. Rezygnacja musi mieć formę pisemną i jest uzgadniana indywidualnie do każdego wyjazdu.

 • Na co mogę liczyć w przypadku nieszczęśliwego wypadku?

W ramach ochrony ubezpieczeniowej, która jest wliczona w cenę wszystkich pakietów, otrzymujesz ubezpieczenie dla Ciebie i towarzyszących Ci osób – w tym koszty leczenia za granicą. Nasze ubezpieczenie obejmuje również ochronę z tytułu NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków). Dodatkowo – jeśli chcesz – możesz przed wyjazdem postarać się o zdobycie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego. Wystarczy zwrócić się do swojego oddziału NFZ, przedstawić wypełniony wniosek oraz dokument potwierdzający prawo do ubezpieczenia (np. druk RMUA od pracodawcy) i w większości przypadków karta wydawana jest od ręki. Karta jest ważna 6 miesięcy od daty wydania. Więcej informacji o EKUZ znajdziesz tutaj.

 • Czy są wystawiane faktury VAT?

Oczywiście wystawiamy faktury VAT. Jeśli chcesz zorganizować wyjazd firmowy, skontaktuj się z nami.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, napisz: artur@motorraid.pl

 • Relacja z Portugalia – Algarve – Jerez (październik 2017)

  W dniach 08-15 października 2017 byliśmy w Portugalii i Hiszpanii. Zwiedziliśmy kawał kraju, liczniki wskazywały 2400km więcej niż w dniu wyjazdu, potrenowaliśmy na wspaniałym torze MotoGP Jerez, opaliliśmy się, najedliśmy i zgubiliśmy dokumenty 🙂 Działo się na prawdę sporo … z co dokładnie? Poczytajcie … klik w obrazek i jesteście w naszej bajce 🙂 Miłego….

 • Treningi Autodrom Most 30-31 lipca 2018

  Sprzedanych miejsc: 80% Termin: 30-31 lipca 2018 – sesja 2 dniowa   Autodrom MOST Zapraszamy do wspólnego wyjazdu i wzięcia udziału w treningach na obiekcie, na którym odbywają się Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski – Autodrom Most. To miejsce nie pozostawiające obojętności. Ten tor albo się kocha albo nienawidzi. Bardzo techniczny już od pierwszego zakrętu. Duże prędkości,…

Choose a language

Check it out !!!

 

Listopad 2023
P W Ś C P S N
« Sie    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930