Archiwum, Relacje

Hiszpania 20-28 lutego 2016 Tor i/lub Turystyka

0 1653

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w już “cyklicznej” imprezie dla sympatyków i klubowiczów Motorraid!

Mamy nadzieję, że nasza propozycja spełni Wasze oczekiwania i założone cele, a proponowane atrakcje zapewnią doskonały relaks, współpracę, zabawę i okazję do podniesienia kwalifikacji. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami wyjazdu do pięknej i słonecznej Hiszpanii.

mini_formularz4rwefapplication button engfb[1]

MY:
• Gwarantujemy bezpieczny transport.
• Odwiedzamy sprawdzone hotele.
• Zapewniamy instruktorów i przewodników.
• Znajdujemy najlepsze trasy.
• Organizujemy wyjazdy na tory wyścigowe.
• Dbamy o każdy detal wyjazdu i jesteśmy do dyspozycji przez cały okres pobytu.
WY:
• Spędźcie aktywnie czas na torze i na krętych drogach Hiszpanii.
• Zabierzcie w podróż osobę towarzyszące i korzystajcie razem z ciepłego klimatu Hiszpanii.
• Trenujcie na najlepszych torach m.in. na torze Moto GP kończącym cykl zawodów Valencia.
• Doskonalcie technikę jazdy na zakręconym technicznym torze Cartagena.

mini_kalendarz-honda-motorriad

Termin imprezy: 20-28 lutego 2016

Opcja I – Turystyka / Spanish Trip
Liczba uczestników: bez limitu

Opcja II – Sport / Trening (do wyboru Tor Walencja 22-24 lutego lub Cartagena 26-28 lutego)
Liczba uczestników: do 30 osób / sesję

Opcja III – Turystyka + Sport (troche po ulicy, troche na wybranym torze)
Liczba uczestników: do 30 osób

W trakcie wyjazdu uczestnicy będą mieli okazję:

• aktywnie i miło spędzić czas;
• poznać swoje umiejętności i proste techniki treningowe podczas ciekawych i dynamicznych zajęć;
• zwiększyć własne zaufanie do motocykla;
• przemierzyć wyjątkowe szlaki turystyczne;
• ieszyć się ciepłym klimatem śródziemnomorskim;
• korzystać w pełni z uroków Hiszpanii w przyjaznej atmosferze.

Lokalizacja:
Hiszpania i region Walencji nie został wybrany przez nas przypadkowo. To idealne miejsce zarówno pod względem turystyki motocyklowej jaki i jazdy po torze. Walencja/Cartagena posiada perfekcyjne warunki klimatyczne, położona jest bowiem na wybrzeżu i cechuje ją klimat śródziemnomorskim, do tego Walencja jest jednym z najcieplejszych miast w Europie bez upalnych dni. Niewątpliwie pogoda kształtuje charakter regionu i mieszkańców. Walencja/Cartagena to 320 dni słonecznych w roku i średnia temperatura w okolicach 18ºC. Dzięki temu kiedy w Polsce sezon motocyklowy dobiega końca, my nadal możemy cieszyć się naszą pasją oraz wieczornymi biesiadami w wyjątkowo sprzyjających warunkach. Temperatura na Torze Cartagena w lutym wynosi ok 20ºC, a szansa na opady jest znikoma.

Zakwaterowanie:

Do dyspozycji będzie Hotel Los Habaneros, klasy 3*+, który oferuje czyste, nowoczesne i wygodne pokoje, strzeżony parking, darmowy dostęp do Internetu przez Wi-Fi i inne udogodnienia.

Dla bardziej wymagających gości możemy zaproponować hotele o wyższym standardzie. W tym celu skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dokonać rezerwacji w innej placówce.

Dla osób, które korzystają z naszego transportu:
Przewozimy motocykle, stojaki, opisane nazwiskiem kanistry, które koniecznie musicie zabrać, ponieważ w pobliżu toru nie ma stacji benzynowej (transportujemy wyłącznie puste kanistry), kombinezony, kaski, cięższy bagaż (dobrze opakowany w folie).

15 lutego – załadunek motocykli Wilcza Góra (Lesznowola/Warszawa) w godz. 08-18 w ul. Żwirowa 18 (masz pytanie? – skontaktuj się z nami).

20 lutego – rozładunek motocykli w Cartagena Circuit. Motocykle będą czekały gotowe do jazdy w wynajętych boksach/garażach.

Plan dla uczestników:

20 lutego – wynajętymi samochodami (lub autokarem) z lotniska dojedziecie na Tor, gdzie będziemy mieli punkt zborny / odbioru motocykli. Jeśli potrzebujecie to pomożemy zaaranżować transport.

20-28 lutego – jazda turystyczna i zwiedzanie regionu lub po prostu słodkie lenistwo.

22-24 lutego – opcjonalny trening na torze Walencja. Jazda na torze 9-18 (w tym godzinna przerwa). Harmonogram to minimum 6 sesji dziennie po 20 minut. Ostatniego dnia 5 treningów + wyścig. Podział na 4 grupy sportowe.

26-28 lutego – opcjonalny trening na torze Cartagena. Jazda na torze 10-18 (w tym godzinna przerwa). Harmonogram to minimum 4 sesje treningowe dziennie po 20 minut. KAŻDEGO dnia wyścig. Podział na 4 grupy sportowe. 26-go lutego wyścig 2godz endurance. 28-go np. “Ladies race” i “Crazy Old Men”. Generalnie dużo zabawy.

28 lutego  – po zakończeniu jazd – porzucacie dobytek na naszą „łaskę” i jadą rozpoczynacie odwrót do zapewne jeszcze deszczowej/śnieżnej i zimnej Polski.

04-06 marca – opcja (jeśli zbiertze się 15stu chętnych) – w drodze powrotnej skręcamy do Rijeki i latamy 3 dni po nowo wyremontowanym torze Grobnik.

Nasza ekipa zajmie się załadunkiem motocykli (musicie je oddać najpóźniej 15-go lutego do godz 18ej) oraz pozostawionych rzeczy i bezpiecznie przetransportuje je do kraju. Rozładunek przewidujemy na 3 lub 9 marca w Wilczej Górze pod Warszawą. Motocykle i bagaże możecie odebrać w ciągu do dwóch tygodni od powrotu. Będą przechowywane w suchym nowoczesnym magazynie.

Uwaga: motocykle uczestników muszą spełniać wymagania techniczne. Motocykle niesprawne, z wyciekami lub zagrażające bezpieczeństwu innych uczestników nie zostaną dopuszczone do zajęć. Organizator zastrzega sobie prawo subiektywnej oceny stanu motocykla.

fb[1]

Jedną z najważniejszych cech, która wyróżnia nas i nasze wyjazdy jest ELASTYCZNOŚĆ, dlatego każdy z uczestników może sam zdecydować, które punkty interesują go najbardziej. Przedstawiliśmy Wam kalendarz i wydarzenia, więc możecie dołączyć do nas w wygodnym dla Was momencie. Niezmiennym terminem jest transport motocykli, które będą do dyspozycji na miejscu od 20 do 28 lutego. Wybór należy do Was kiedy dotrzecie do Hiszpanii aby zasmakować motocyklowej turystyki, czy też będziecie szlifować technikę i slidery biorąc udział tylko w jednym lub obu treningach na Torach Walencja / Cartagena. Sami zdecydujcie, która opcja będzie dla Was najlepsza 🙂

Skrócony cennik:

– Transport motocykla (w obie strony): 1590 zł
– Tor Walencja (szkolenie): 580€ za 3 dni przy wpłacie do 27 stycznia 2016
– Tor Cartagena (szkolenie): 370€ za 3 dni  przy wpłacie do 13 stycznia 2016
– Miejsce w boksie: 250 zł
– Wyjazd Turystyczny 20-27 lutego cena 200zł (opłata organizacyjna)
– Hotel (za 7 nocy): ok 850zł (1 miejsce w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem)
– Samochód + paliwo: ok 220 zł

Do tego dochodzą wydatki typu przelot, kolacja, paliwo, eksploatacja itp. Przykładowy koszt uczestnictwa dla „turysty” za pobyt 7-dniowy wraz z przelotem wynosi ok 3 300 PLN (transport motocykla + przelot + nocleg + jazda).

Uwaga: Podane kwoty są cenami brutto. Dla zainteresowanych wystawiamy faktury VAT marża. Przy rezerwacji więcej niż 10 miejsc w formie przedpłaty, oferujemy 5% zniżki na transport motocykla. 5% zniżki otrzymują także osoby które były z nami na wyjazdach w 2015 roku.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich wskazówek i odpowiemy na nurtujące Was pytania.

mini_formularz4rwef

 

  • Relacja z Portugalia – Algarve – Jerez (październik 2017)

    W dniach 08-15 października 2017 byliśmy w Portugalii i Hiszpanii. Zwiedziliśmy kawał kraju, liczniki wskazywały 2400km więcej niż w dniu wyjazdu, potrenowaliśmy na wspaniałym torze MotoGP Jerez, opaliliśmy się, najedliśmy i zgubiliśmy dokumenty 🙂 Działo się na prawdę sporo … z co dokładnie? Poczytajcie … klik w obrazek i jesteście w naszej bajce 🙂 Miłego….

  • Treningi Autodrom Most 30-31 lipca 2018

    Sprzedanych miejsc: 80% Termin: 30-31 lipca 2018 – sesja 2 dniowa   Autodrom MOST Zapraszamy do wspólnego wyjazdu i wzięcia udziału w treningach na obiekcie, na którym odbywają się Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski – Autodrom Most. To miejsce nie pozostawiające obojętności. Ten tor albo się kocha albo nienawidzi. Bardzo techniczny już od pierwszego zakrętu. Duże prędkości,…

Choose a language

Check it out !!!

 

Listopad 2023
P W Ś C P S N
« Sie    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930