Aktualności, Wideo/Relacje

Brno – 2-3 lipca 2018 – foto

0 348

BRNO – LIPIEC 2018

“Brno to tor, który nazywamy domowym.”

 

Jest to największa impreza jaką mamy przyjemność organizować i za każdym razem przyjeżdża wiele osób. To świadczy o zaufaniu do marki i naszych treningów oraz o tym jak niesamowitym i klimatycznym torem jest Automotodrom Masaryk Circuit Brno! Odbywają się tu między innymi zawody MotoGP. Cała impreza przypomina wielki motocyklowy festyn o klimacie rodem z MotoGP. Treningi, szkolenia, wyścigi, a to wszystko w atmosferze dobrej zabawy. Nie brakuje tutaj wystawców, namiotów z akcesoriami motocyklowymi, grilla, zimnego czeskiego piwa, muzyki, wspaniałych motocykli i pięknych hostess. W Brnie zawiązywane są nowe znajomości przyjaźnie pomysły na zespoły sportowe a nierzadko także poważne relacje biznesowe spoza świata motocyklizmu bo motocyklista to nasza druga natura a biznes toczy się swoimi ścieżkami.

 

 

Cały event to dwa intensywne dni na torze. Uczestnicy przeważnie dojeżdżają dzień przed imprezą na miejsce żeby się zarejestrować i przygotować swoje maszyny. Możliwe jest skorzystanie z naszego transportu do przewiezienia motocykla, ale nie jest to konieczne, trasa z Warszawy do Brna to ok 6 godzin jazdy z przyczepką. Koledzy z Małopolski, Zagłębia czy Śląska mogą wręcz mają tzw „żabi skok”. Nocleg również jest możliwy w dwóch opcjach – hotel (od 35 euro noc) lub za darmo można na paddoku na torze gdzie dostępna jest pełna infrastruktura sanitarna i restauracyjna. Tor zapewnia boksy na motocykle, stację benzynową, można też bez problemu zmienić oponę, czy skorzystać z pomocy mechanika. Zanim wjedziecie na tor musicie odbyć obowiązkowe szkolenie. Zawsze przeprowadzane jest ono pierwszego dnia rano w dwóch częściach – najpierw ogólna część obowiązkowa, tak aby każdemu przypomnieć zasady poruszania się po torze i jego infrastrukturze oraz komunikację z sędziami wirażowymi. Druga część będąca rozwinięciem jest przeznaczona dla osób początkujących. Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy i organizatorzy, bardzo często są to nasi zaprzyjaźnieni bracia Paweł i Marek Szkopek. Natomiast podczas eventu zawsze możecie liczyć na pełne wsparcie i porady oraz skorzystać ze szkoleń indywidualnych. Treningi prowadzone są w 4 grupach w zależności od poziomu umiejętności (od amatorskiej/turystycznej po mistrzowską/zawodową). Po całym tak intensywnym dniu z pewnością piwo smakuje jak nigdy!

 

 

Tor jest szybki, ale też bardzo bezpieczny. Dlatego możemy zarekomendować go praktycznie każdemu – od amatora i osoby jeżdżącej turystycznie/drogowo po osoby próbujące swoich sił sportowo oraz zawodnikom. Malownicze położenie na zalesionych wzgórzach pod Brnem ze wspaniałymi leśnymi ścieżkami rowerowymi powoduje, iż każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie! Na event śmiało można zabrać rodzinę z dziećmi! To świetna zabawa i niesamowity czas spędzony na obiekcie klasy MotoGP!

 

Galeria zdjęć – Brno 2-3 lipca 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

KOLEJNA EDYCJA WE WRZEŚNIU:

Szczegółowe informacje: KLIK

 

 

 

 

PARTNERZY/SPONSORZY

  • Relacja z Portugalia – Algarve – Jerez (październik 2017)

    W dniach 08-15 października 2017 byliśmy w Portugalii i Hiszpanii. Zwiedziliśmy kawał kraju, liczniki wskazywały 2400km więcej niż w dniu wyjazdu, potrenowaliśmy na wspaniałym torze MotoGP Jerez, opaliliśmy się, najedliśmy i zgubiliśmy dokumenty 🙂 Działo się na prawdę sporo … z co dokładnie? Poczytajcie … klik w obrazek i jesteście w naszej bajce 🙂 Miłego….

  • Treningi Autodrom Most 30-31 lipca 2018

    Sprzedanych miejsc: 80% Termin: 30-31 lipca 2018 – sesja 2 dniowa   Autodrom MOST Zapraszamy do wspólnego wyjazdu i wzięcia udziału w treningach na obiekcie, na którym odbywają się Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski – Autodrom Most. To miejsce nie pozostawiające obojętności. Ten tor albo się kocha albo nienawidzi. Bardzo techniczny już od pierwszego zakrętu. Duże prędkości,…

Choose a language

Check it out !!!

 

Czerwiec 2023
P W Ś C P S N
« Sie    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930